Hvac Systems

Hakkımızda​

Bizi Tanıyın

Yüksek Kalitede Havalandırma Kanalları Yapıyoruz

HVAC sektörüne çözüm bulmak amacıyla firmamız kurulmuştur. Himer, spiral kanal bağlantı elemanları, Spiro Kanal, Oval Kanal, Bağlantı Parçaları, Flanşlar, Köşeler, Klipsler, Akrobat Kol, Mobil Filtrasyon Ünitesi, Taşlama Masası, DKP Kanal, Menfez ve Klima Aparatları üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Mutlu müşteri - mutlu iş politikası ile hizmet ve müşteri verilerini her geçen gün geliştirmek ve büyümeye devam etmek. Geleceği görmenize yardımcı olacak ve şirketin yatırımlarını buna göre geliştirmenize yardımcı olacak değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

HIMER

Günümüz hvac teknolojisini uygulayarak ve daha fazla geliştirmeyi amaçlayarak değerli müşterilerimize en iyi kalitede üretim yapmak amacımızdır. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceğimiz büyük projelerle dünya markası olma idealimiz bize güç katan unsurdur.

Yüksek standartlı üretimlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı göstererek, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, işimizle ilgili problemler karşısında kesin ve etkili çözümler üretmektir.

Deneyimlerimizle size daha iyi sonuçlar sunuyoruz